Karel appel (1921-2006) - top

Schitterende originele lithografie van Appel uit topperiode. Met certificaat. Nee Kunstenaar: Karel Appel (1921-2006) Datering: 1972 Techniek: Lithografie Handtekening/oplage: true Oplage: 150 exemplaren Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 76cm Breedte: 56cm Frame: true

Startbod
€ 1200,00
€ 1200,00
Kavel nummer: 8