Prachtig origineel en groot werk in warme kleuren - galerieprijs: 2.500 € - Willemsen volgde haar opleiding aan de Europäische Kunstakademie in Trier. Centraal in het werk van Willemsen staat de mens in het dagelijkse leven. Op de Pedagogische Academie, die ze bezocht voor ze naar de Kunstacademie ging in Trier, heeft ze al geleerd om mensen te observeren. Communicatie en de taal van het lichaam zijn duidelijk te zien in haar kleurrijke afbeeldingen – vaak werkt Willemsen met rode en oranje tinten. Nee Kunstenaar: Wil Willemsen (Amsterdam, 1943) Titel van werk: Stadsdynamiek Datering: 2001 Techniek: Acryl op doek, Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: gesigneerd Hoogte: 110cm Breedte: 150cm Hoogte incl. lijst: 117cm Breedte incl. lijst: 157cm Frame: true