Anton vrede (willemstad 1953) - origineel

Nee Kunstenaar: Anton Vrede (Willemstad 1953) Titel van werk: zonder titel Datering: 1987 Techniek: Gemengde techniek op papier Oplage: Origineel Gesigneerd: gesigneerd en gedateerd Hoogte: 56cm Breedte: 76cm Hoogte incl. lijst: 60.5cm Breedte incl. lijst: 80.5cm Frame: true

Startbod
€ 35,00
€ 35,00
Kavel nummer: 43