Pol mara (antwerpen, 1920-1998) - ingelijst

Typische kleurenlithografie van Pol Mara- galerieprijs: 750 € Nee Kunstenaar: Pol Mara (Antwerpen, 1920-1998) Titel van werk: à Rio de Janeiro Techniek: Kleurenlithografie Handtekening/oplage: true Oplage: E/A (épreuve d’artiste) Gesigneerd: gesigneerd Hoogte incl. lijst: 89cm Breedte incl. lijst: 65cm Frame: true

Startbod
€ 90,00
€ 90,00
Kavel nummer: 46