Joke debeuckelaere (1983) – origineel, groot

Kleurrijke compositie - professioneel ingelijst in baklijst – galerieprijs: 2.500 € - Joke Debeuckelaere is afgestudeerd aan de hogeschool gent (KASK) Beeldende kunsten - Grafische vormgeving. De portretten op basis van acryl typeren zich met de uitgesproken kleuren en de uitzonderlijke techniek. Joke giet haar schilderijen in vorm. De ontwerpen voor deze schilderijen worden in een grafisch programma op computer ontworpen. En daarna overgezet op een mdf paneel, waarbij de verf in lagen word gegoten en hierdoor een reliëf ontstaat. Enkel in de laatste afwerkings- fase komt er een penseel aan te pas. Nee Kunstenaar: Joke Debeuckelaere (1983) Periode: 2011 Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: Gesigneerd Hoogte: 120cm Breedte: 120cm Hoogte incl. lijst: 125,5cm Breedte incl. lijst: 125,5cm Frame: true

Startbod
€ 450,00
€ 450,00
Kavel nummer: 79