Corneille (luik 1922-2010)

Zeer mooie kleurenlithografie uit 2004 - getekend en genummerd in een oplage van slechts 30 exemplaren (épreuve d'artiste) - 77,3 x 80,5 cm Nee Kunstenaar: Corneille (Luik 1922-2010) Periode: 2004 Techniek: Kleurenlithografie Oplage: 30 Gesigneerd: Getekend

Startbod
€ 490,00
€ 490,00
Kavel nummer: 83