Berthe morisot (bourges 1841-1895)

Prachtige reproductie van het bekende impressionistische schilderij 'de haven van Lorient' van Berthe Morisot - mooi ingelijst in kader van Schleiper (41,5x29,5 cm) No Kunstenaar: Berthe Morisot (Bourges 1841-1895) Titel van werk: De haven van Lorient Periode: 1869

Startbod
€ 50,00
€ 50,00
Kavel nummer: 94