Roger raveel (machelen 1921-2013) - certificaat

Linosnede - professioneel ingelijst met museumglas - met certificaat - galerieprijs: 3.000 euro Nee Kunstenaar: Roger Raveel (Machelen 1921-2013) Titel van werk: Kop met rood vierkant Techniek: Kleurenlinosnede Handtekening/oplage: true Oplage: 26/30 Gesigneerd: Gesigneerd en genummerd Frame: true Volgrecht van toepassing: false

Startbod
€ 1500,00
€ 1500,00
Kavel nummer: 2
Einde op 24/11/2024 19:00