Yvan theys (marke, 1936 - 2005) - origineel

Originele pasteltekening - professioneel ingelijst met museumglas - galerieprijs: 1.500 € Nee Kunstenaar: Yvan Theys (Marke, 1936 - 2005) Datering: 1981 Techniek: Pastelkrijt op papier Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: Gesigneerd en gedateerd Hoogte: 42cm Breedte: 29cm Hoogte incl. lijst: 52,5cm Breedte incl. lijst: 40cm Frame: true

Startbod
€ 390,00
€ 390,00
Kavel nummer: 8
Einde op 24/11/2024 19:00