Van gerwen teresa (° 1946) - origineel

Nee Kunstenaar: VAN AKEN VAN GERWEN TERESA (° 1946) Titel van werk: Dubbele vrije val in Indische roze diepte Datering: 1968 Techniek: gemengde techniek Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: getekend en gedateerd Hoogte: 33cm Breedte: 26cm Frame: true

Startbod
€ 50,00
€ 50,00
Kavel nummer: 25
Einde op 24/11/2024 19:00