Litho, met gedrukte handtekening van de kunstenaar, eveneens met potlood gesigneerd door Georgette Magritte, echtgenote van de kunstenaar - Met uitgeversstempel - Gedrukt door Arte, Parijs, ca. 1979 Nee Kunstenaar: (naar) René Magritte (1898 - 1967) Titel van werk: Le Page Blanche Periode: 1979 Techniek: Lithografie op Arches Satiné velijnpapier Handtekening/oplage: true Oplage: HC XIII/XL Gesigneerd: gesigneerd door Georgette Magritte Hoogte: 74cm Breedte: 53cm Frame: false