Gerard vanhove (borgerhout, 1942-1994) - origineel (collectie zoo antwerpen)

Kleurrijk werk uit de collectie van de Zoo van Antwerpen Nee Kunstenaar: Gerard Vanhove (Borgerhout, 1942-1994) Titel van werk: Tshibinda ilonga (jachtfeest) Datering: 1993 Techniek: acryl op paneel Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: Gesigneerd Hoogte: 60cm Breedte: 60cm Frame: true Herkomst: collectie van de Zoo van Antwerpen

Startbod
€ 170,00
€ 170,00
Kavel nummer: 29
Einde op 24/11/2024 19:00