Jan van diemen (1954) - origineel

Kleurrijk schilderij in typische Jan van Diemen stijl Nee Kunstenaar: Jan van Diemen (1954) Titel van werk: Golfer Datering: 1993 Techniek: Gemengde techniek op papier Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: Gesigneerd en gedateerd Hoogte: 60cm Breedte: 64cm Hoogte incl. lijst: 86cm Breedte incl. lijst: 86cm Frame: true

Startbod
€ 150,00
€ 150,00
Kavel nummer: 30
Einde op 24/11/2024 19:00