Eikenhouten gefineerde eettafel - 8 tafels

Beschrijving • Zwaar beschadigd • Eikenhout gefineerde MDF-top • Massief eikenhouten poten • Polyurethaanvernisafwerking • Taps toelopende lijn • Afgeronde hoeken • Afgeschuinde randen Afmetingen • Lengte 200 cm • Breedte 90 cm • Hoogte 75 cm No

Startbod
€ 1,00
€ 2,00
Kavel nummer: 1410
Einde op 19/01/2026 18:00