Loîc tuhal - angela - olie op doek - 120x90 cm

Ingelijst in baklijst - met certificaat - galerieprijs: 2.900 € Nee Kunstenaar: Loîc Tuhal (1962) Titel van werk: Angela Techniek: olie op doek Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: Gesigneerd Hoogte: 120cm Breedte: 90cm Hoogte incl. lijst: 131cm Breedte incl. lijst: 101cm Frame: true

Startbod
€ 750,00
€ 750,00
Kavel nummer: 1