Paul permeke - port-louis, bretagne - olie op doek - 100x120 - 1965

Origineel werk van Paul Permeke in groot formaat - ingelijst Nee Kunstenaar: Paul Permeke (1918 – 1990) Titel van werk: Port-Louis, Bretagne Datering: 1965 Techniek: olieverf op doek Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: Gesigneerd Hoogte: 100cm Breedte: 120cm Hoogte incl. lijst: 120cm Breedte incl. lijst: 140cm Frame: true

Startbod
€ 590,00
€ 590,00
Kavel nummer: 5