G. foucard – minnie en mickey in parijs - olie op doek - 90x120 cm

Origineel groot werk - ingelijst in baklijst - galerieprijs: 2.700 € - wordt geleverd met certificaat Nee Kunstenaar: G. Foucard ( 1976 - ) Titel van werk: Minnie en Mickey in Parijs Techniek: olieverf op doek Handtekening/oplage: true Gesigneerd: Gesigneerd Hoogte: 90cm Breedte: 120cm Hoogte incl. lijst: 103cm Breedte incl. lijst: 133,5cm Frame: true

Startbod
€ 350,00
€ 350,00
Kavel nummer: 6