Antonio palmieri – shopping girl in paris - olie op doek - 120x90 cm

Origineel groot werk - ingelijst in baklijst - met certificaat - galerieprijs: 2.700 € Nee Kunstenaar: Antonio Palmieri (1946) Titel van werk: Shopping girl in Paris Techniek: olieverf op doek Handtekening/oplage: true Gesigneerd: Gesigneerd Hoogte: 120cm Breedte: 90cm Hoogte incl. lijst: 131cm Breedte incl. lijst: 101cm Frame: true

Startbod
€ 690,00
€ 690,00
Kavel nummer: 10