Roger raveel - la berceuse - litho

Originele kleurenlithografie van Roger Raveel - Drukatelier: Piet Clement, Amsterdam - Uitgever: AMC, Amsterdam - galerieprijs: 3.000 euro - met certificaat Nee Kunstenaar: Roger Raveel Titel van werk: La Berceuse Periode: 1989 Techniek: kleurenlithografie Handtekening/oplage: true Oplage: 100/300 Gesigneerd: Gesigneerd en genummerd Hoogte: 65cm Breedte: 50cm Frame: false

Startbod
€ 1500,00
€ 1500,00
Kavel nummer: 12