Herman brood - brasil god - zeefdruk - ingelijst

Professioneel ingelijst met museumglas - galerieprijs: 1.200 € Nee Kunstenaar: Herman Brood (Zwolle 1946 - 2001) Titel van werk: Brasil God Techniek: Zeefdruk Handtekening/oplage: true Oplage: 55/150 Gesigneerd: Getekend en genummerd Hoogte: 40cm Breedte: 50cm Hoogte incl. lijst: 53cm Breedte incl. lijst: 63cm Frame: true

Startbod
€ 390,00
€ 390,00
Kavel nummer: 13