Herman brood - bono - zeefdruk - ingelijst

Het oplagenummer kan afwijken van het nummer op de foto. Nee Kunstenaar: Herman Brood (Zwolle 1946 - 2001) Titel van werk: Bono Techniek: Zeefdruk Handtekening/oplage: true Oplage: 122/150 Gesigneerd: Getekend Hoogte: 40cm Breedte: 50cm Hoogte incl. lijst: 53cm Breedte incl. lijst: 63cm Frame: true

Startbod
€ 390,00
€ 390,00
Kavel nummer: 14