Je ziet momenteel slechts de helft van de veilingen en kavels
Herman brood - bono - zeefdruk - ingelijst
Het oplagenummer kan afwijken van het nummer op de foto. Nee Kunstenaar: Herman Brood (Zwolle 1946 - 2001) Titel van werk: Bono Techniek: Zeefdruk Handtekening/oplage: true Oplage: 122/150 Gesigneerd: Getekend Hoogte: 40cm Breedte: 50cm Hoogte incl. lijst: 53cm Breedte incl. lijst: 63cm Frame: true