Jack gage – la pause - olie op doek - 100x100 cm

Origineel groot werk - ingelijst in baklijst - wordt geleverd met certificaat - galerieprijs: 2.700 € Nee Kunstenaar: Jack Gage (1946) Titel van werk: La Pause Techniek: olieverf op doek Handtekening/oplage: true Gesigneerd: Gesigneerd Hoogte: 100cm Breedte: 100cm Hoogte incl. lijst: 111cm Breedte incl. lijst: 111cm Frame: true

Startbod
€ 750,00
€ 750,00
Kavel nummer: 21