Umberto - naakt in badkamer - kleurpotloodtekening - 1995

Mooie grote potloodtekening - professioneel ingelijst Nee Kunstenaar: Umberto Titel van werk: Naakt in badkamer Datering: 1995 Techniek: Kleurpotloodtekening Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: Gesigneerd en gedateerd Hoogte: 62cm Breedte: 91cm Hoogte incl. lijst: 84cm Breedte incl. lijst: 113cm Frame: true

Startbod
€ 55,00
€ 55,00
Kavel nummer: 24