Anton vrede - strange relationship- olie op doek - 95x125 cm - 1987

Mooi olie op doek van Anton Vrede in typische stijl - galerieprijs: 1.500 € - Zijn werk combineert kleurrijke, figuratieve en soms abstracte composities met dierenfiguren die menselijke eigenschappen krijgen, een unieke visuele taal met roots in zowel de Antilliaanse als Nederlandse cultuur - Het werk van Anton Vrede bevindt zich in meerdere openbare collecties zoals banken, ministeries en ziekenhuizen. Nee Kunstenaar: Anton Vrede (Willemstad, 1953) Titel van werk: Strange relationship Datering: 1987 Techniek: Olieverf op doek Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: Gesigneerd en gedateerd Hoogte: 95cm Breedte: 125cm Frame: false

Startbod
€ 150,00
€ 150,00
Kavel nummer: 25