Loîc tuhal - le regard - olie op doek - 100x100 cm

Ingelijst in baklijst - met certificaat - galerieprijs: 2.900 € Nee Kunstenaar: Loîc Tuhal (1962) Titel van werk: Le Regard Techniek: olie op doek Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: Gesigneerd Hoogte: 100cm Breedte: 100cm Hoogte incl. lijst: 111cm Breedte incl. lijst: 111cm Frame: true

Startbod
€ 690,00
€ 690,00
Kavel nummer: 30