Onleesbaar signatuur - 3 gratiën - gemengde techniek - 126x141 cm

Prachtig hedendaags driedimensionaal werk - voor ons helaas onleesbaar signatuur Nee Kunstenaar: Onleesbaar signatuur Titel van werk: 3 Gratiën Datering: 1989 Techniek: Gemengde techniek op paneel Handtekening/oplage: true Gesigneerd: Gesigneerd, gedateerd en betiteld Hoogte incl. lijst: 126cm Breedte incl. lijst: 141cm Frame: true

Startbod
€ 80,00
€ 80,00
Kavel nummer: 31