Roger raveel - ets

Zeldzame ets uit 1971 op slechts 60 exemplaren - Drukatelier: Piet Clement, Amsterdam - Uitgever: Printshop, Amsterdam - mooi ingelijst met passe-partout - met certificaat - galerieprijs: 1.500 euro No Kunstenaar: Roger Raveel Periode: 1971 Techniek: Ets Handtekening/oplage: true Oplage: 60 Gesigneerd: Gesigneerd en genummerd Hoogte: 56cm Breedte: 38,5cm Frame: false

Startbod
€ 400,00
€ 400,00
Kavel nummer: 33