Bert post - erotische compositie - aquarel

Originele aquarel - ingelijst in passe-partout (40x50 cm) Nee Kunstenaar: Bert Post Titel van werk: erotische compositie Techniek: aquarel op papier Handtekening/oplage: true Gesigneerd: getekend Hoogte: 29cm Breedte: 20cm

Startbod
€ 20,00
€ 20,00
Kavel nummer: 36