Antonio palmieri – venetië - olie op doek - 90x120 cm

Origineel groot werk - ingelijst in baklijst - galerieprijs: 2.200 € Nee Kunstenaar: Antonio Palmieri (1946) Titel van werk: Venetië Techniek: olieverf op doek Handtekening/oplage: true Gesigneerd: Gesigneerd Hoogte: 90cm Breedte: 120cm Hoogte incl. lijst: 97cm Breedte incl. lijst: 127cm Frame: true

Startbod
€ 190,00
€ 190,00
Kavel nummer: 41