Karel appel - litho - ingelijst

Druk: Atelier Dumas, Inc., New York (met blinddrukstempel) - professioneel ingelijst met passe-partout Nee Kunstenaar: Karel Appel (Amsterdam 1921-2006) Periode: 1978 Techniek: kleurenlithografie Handtekening/oplage: true Oplage: 166/175 Gesigneerd: gesigneerd en genummerd Hoogte: 53cm Breedte: 73cm Frame: true

Startbod
€ 400,00
€ 400,00
Kavel nummer: 45