Pol mara - zeefdruk - 1/130

Betreft exemplaar nr 1 van de oplage - Drukatelier: Original screen - Uitgever: Bekaert - In puntgave staat, nooit voorheen ingelijst, steeds in de grafiekmap bewaard Nee Kunstenaar: Pol Mara (Antwerpen, 1920-1998) Techniek: Kleurenzeefdruk Handtekening/oplage: true Oplage: 1/130 Gesigneerd: Gesigneerd en genummerd Hoogte: 80cm Breedte: 60cm Frame: false

Startbod
€ 60,00
€ 60,00
Kavel nummer: 46