Corneille - litho

Originele kleurenlithografie van Corneille - Drukatelier: Piet Clement, Amsterdam - Uitgever: AMC, Amsterdam - galerieprijs: 1.500 euro Nee Kunstenaar: Corneille (Luik, 1922 – 2010) Datering: 1989 Techniek: kleurenlithografie Handtekening/oplage: true Oplage: 100/300 Gesigneerd: Gesigneerd en genummerd Hoogte: 65cm Breedte: 50cm Frame: false

Startbod
€ 250,00
€ 250,00
Kavel nummer: 52