Salvador dali - le cheval de la course - litho

Uit ‘ Les chevaux Daliniens ‘ Le cheval de la course (1983) - uitgave: By S.P.A.D.E.M. - met droogstempel Nee Kunstenaar: Salvador Dali (1904 – 1989) Titel van werk: Le cheval de la course Datering: 1983 Techniek: Kleurenlithografie Oplage: Genummerd 1982/5000 Gesigneerd: Handtekening in facsimile Hoogte: 36cm Breedte: 56cm

Startbod
€ 70,00
€ 70,00
Kavel nummer: 57