Loma ceramics - earthbound bowl - keramiek

Originele keramiek - mooie technieken in prachtige aarde tinten Nee Kunstenaar: LoMa CeramicS (Kortrijk, 1986) Titel van werk: Earthbound Bowl Techniek: Keramiek Handtekening: true Oplage: Origineel Gesigneerd: Gesigneerd Lengte: 27cm Breedte: 27cm Hoogte: 11cm

Startbod
€ 55,00
€ 55,00
Kavel nummer: 69