Jos de mey - schaduwboom volgens pythagoras - zeefdruk

Drukatelier: Beca-Screen, Ekeren - Uitgever: Peter Bekaert, 1977 - In puntgave staat, nooit voorheen ingelijst, steeds in de grafiekmap bewaard - Bijgevoegd: bijhorende tekst op een afzonderlijk blad Nee Kunstenaar: Jos De Mey (1928-2007) Titel van werk: Schaduwboom volgens Pythagoras Periode: 1977 Datering: 1977 Techniek: Zeefdruk Handtekening/oplage: true Oplage: 214/250 Gesigneerd: Gesigneerd en genummerd Hoogte: 55cm Breedte: 42cm

Startbod
€ 10,00
€ 10,00
Kavel nummer: 74