R. de beeld - meisje in rode bikini - olie op canvasboard

Nee Kunstenaar: R. de Beeld Titel van werk: Meisje in rode bikini Datering: 1998 Techniek: olieverf op canvasboard Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: Gesigneerd en gedateerd Hoogte: 49cm Breedte: 69cm Frame: true

Startbod
€ 20,00
€ 20,00
Kavel nummer: 85