Royce - hommage aan magritte - olie op doek - 120x90 cm

Ingelijst in baklijst - met certificaat - galerieprijs: 2.800 € Nee Kunstenaar: Royce (1984 -) Titel van werk: Hommage aan Magritte Techniek: olie op doek Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: Gesigneerd Hoogte: 120cm Breedte: 90cm Frame: true

Startbod
€ 650,00
€ 650,00
Kavel nummer: 86