C. vevers – new york , 5th avenue - olie op doek - 100x100 cm

Origineel groot werk - ingelijst in baklijst - galerieprijs: 2.800 € - wordt geleverd met certificaat Nee Kunstenaar: C. Vevers Titel van werk: New York , 5th Avenue Techniek: olieverf op doek Handtekening/oplage: true Gesigneerd: Gesigneerd Hoogte: 100cm Breedte: 100cm Hoogte incl. lijst: 111cm Breedte incl. lijst: 111cm Frame: true

Startbod
€ 550,00
€ 550,00
Kavel nummer: 91