Jack gage – chapeau - olie op doek - 120x90 cm

Origineel groot werk - ingelijst in baklijst - wordt geleverd met certificaat Nee Kunstenaar: Jack Gage (1946) Titel van werk: Chapeau Techniek: olieverf op doek Handtekening/oplage: true Gesigneerd: Gesigneerd Hoogte: 120cm Breedte: 90cm Frame: true

Startbod
€ 690,00
€ 690,00
Kavel nummer: 92