Rob bruyninckx - zeefdruk

In puntgave staat, nooit voorheen ingelijst, steeds in de grafiekmap bewaard - Bijgevoegd: bijhorende tekst op een afzonderlijk blad Nee Kunstenaar: Rob Bruyninckx (Kapellen, 1946) Periode: 1975 Materiaal: zeefdruk Handtekening/oplage: true Oplage: 124/250 Gesigneerd: Gesigneerd en genummerd Hoogte: 55cm Breedte: 42cm Frame: false

Startbod
€ 10,00
€ 10,00
Kavel nummer: 98