(naar) edgar degas - la classe de danse - kleurenlithografie

Gelimiteerde lithografie naar het bekende werk "La classe de danse" van Edgar Degas - op Arches papier - getekend in de plaat Nee Kunstenaar: (naar) Edgar Degas Techniek: kleurenlithografie Handtekening/oplage: true Oplage: 250 Gesigneerd: getekend in druk Hoogte: 55cm Breedte: 75,5cm

Startbod
€ 10,00
€ 10,00
Kavel nummer: 104