Antonio palmieri – zeilboot op zee - olie op doek - 90x120 cm

Origineel groot werk - ingelijst in baklijst - galerieprijs: 2.200 € Nee Kunstenaar: Antonio Palmieri (1946) Titel van werk: Zeilboot op zee Techniek: olieverf op doek Handtekening/oplage: true Gesigneerd: Gesigneerd Hoogte: 90cm Breedte: 120cm Frame: true

Startbod
€ 350,00
€ 350,00
Kavel nummer: 111