Je ziet momenteel slechts de helft van de veilingen en kavels
René smits - kleurenzeefdruk
In puntgave staat, nooit voorheen ingelijst, steeds in de grafiekmap bewaard - Bijgevoegd: bijhorende tekst op een afzonderlijk blad Nee Kunstenaar: René Smits (Antwerpen 1925-2010) Periode: 1975 Techniek: kleurenzeefdruk Handtekening/oplage: true Oplage: 214/250 Gesigneerd: getekend Hoogte: 42cm Breedte: 55cm