Piet bekaert - rustplaats in het bos - kleurenzeefdruk - 1/130

Betreft exemplaar nr 1 van de oplage - Uit de verzamelmap 'Jubileumuitgave Peter Bekaert 1971-1996' - Drukatelier: Original screen - Uitgever: Bekaert - In puntgave staat, nooit voorheen ingelijst, steeds in de grafiekmap bewaard Nee Kunstenaar: Piet Bekaert (1939-2000) Titel van werk: Rustplaats in het bos Periode: 1996 Techniek: Kleurenzeefdruk Handtekening/oplage: true Oplage: 1/130 Gesigneerd: Gesigneerd en genummerd Hoogte: 60cm Breedte: 80cm Frame: false

Startbod
€ 35,00
€ 35,00
Kavel nummer: 125