Paul permeke - marine - olie op doek

Origineel werk van Paul Permeke - ingelijst Nee Kunstenaar: Paul Permeke (1918 – 1990) Titel van werk: Marine Techniek: olieverf op doek Handtekening/oplage: true Oplage: Origineel Gesigneerd: Gesigneerd Hoogte: 60cm Breedte: 70cm Frame: true

Startbod
€ 390,00
€ 390,00
Kavel nummer: 129