Jan van der Ster is een Nederlandse beeldend kunstenaar die voornamelijk abstract-geometrische schilderijen maakt. Sinds 1988 woont en werkt hij in Italië (omgeving Comomeer) en exposeert hij regelmatig in musea en salons in Nederland en Europa. Hij is herhaaldelijk geselecteerd voor prestigieuze tentoonstellingen waaronder de Jacob Hartog Prijs en de Van Ommeren-De Voogt Prijs bij Pulchri Studio. Nee Kunstenaar: Jan van der Ster (Rotterdam, 1935) Datering: 1986 Techniek: olieverf op doek Handtekening/oplage: true Gesigneerd: Gesigneerd Hoogte: 50cm Breedte: 60cm Hoogte incl. lijst: 51,5cm Breedte incl. lijst: 62cm Frame: true