Roger nellens - kleurenzeefdruk - 1/130

Betreft exemplaar nr 1 van de oplage - Uit de verzamelmap 'Jubileumuitgave Peter Bekaert 1971-1996' - Drukatelier: Original screen - Uitgever: Bekaert - In puntgave staat, nooit voorheen ingelijst, steeds in de grafiekmap bewaard Nee Kunstenaar: Roger Nellens (1937-2021) Datering: 1994 Techniek: Kleurenzeefdruk Materiaal: Handgeschept papier Handtekening/oplage: true Oplage: 1/130 Gesigneerd: Gesigneerd en genummerd Hoogte: 80cm Breedte: 60cm Frame: false

Startbod
€ 10,00
€ 10,00
Kavel nummer: 133