Guy vandenbranden - geometrisch abstracte copmpositie - zeefdruk

Zeldzame zeefdruk - geletterde oplage - ingelijst Nee Kunstenaar: Guy Vandenbranden (1926 - 2014) Titel van werk: Geometrisch abstracte copmpositie Periode: ca 1970 Techniek: kleurenzeefdruk Handtekening/oplage: true Oplage: P/Z Gesigneerd: Handgesigneerd en geletterd Hoogte: 45cm Breedte: 34cm Hoogte incl. lijst: 66cm Breedte incl. lijst: 50cm Frame: true

Startbod
€ 190,00
€ 190,00
Kavel nummer: 134