Roger raveel - alleen op de koer - litho

Originele kleurenlithografie van Roger Raveel - Drukatelier: Piet Clement, Amsterdam - Uitgever: Prent 190, Utrecht - galerieprijs: 2.900 euro - ingelijst met passe-partout No Kunstenaar: Roger Raveel Titel van werk: Alleen op de koer Periode: 1967 Techniek: kleurenlithografie Handtekening/oplage: true Oplage: 190 Gesigneerd: Gesigneerd en genummerd Hoogte: 77,5cm Breedte: 57cm Frame: true

Startbod
€ 900,00
€ 900,00
Kavel nummer: 139