Originele tekening uit het atelier van de kunstenaar Eugène Verboeckhoven (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Stripboeken, juwelen, horloges, munten, postzegels en div. kunst wo. schilderijen en tekeningen.
BezichtigenWoensdag 03/04/2024 11:00-13:00
AfhalenWoensdag 10/04/2024 14:00-16:00
Ets op papier, gesigneerd (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
(kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)
Op papier, gesigneerd, met certificaat van echtheid , afm +/- 30 cm x 25 cm (kom naar de kijkdag om meer info en de conditie te bepalen!)